Co to są generatory mocy ?

Pracuję w firmie doradczej dla rolników. Prowadzimy dla rolników szkolenia, pokazy, demonstracje rolnicze. Na co dzień doradzamy im w sprawach rolniczych: w produkcji roślinnej, zwierzęcej. Pomagamy też w wypełnianiu wniosków o dopłaty itp. Sporządzamy biznesplany na zakup nowego sprzętu, maszyn. Mamy duży obiekt wystawowy z duża powierzchnią wystawienniczą, gdzie organizujemy kilka razy w roku wystawy rolnicze.

Generatory na wystawę rolniczą

wydajne generatory mocyWystawy rolnicze organizujemy klika razy w roku wiosną i jesienią. Na wystawach prezentowany jest sprzęt rolniczy: ciągniki i maszyny rolnicze. Są też prezentowane zwierzęta hodowlane: konie, bydło. świnie i owce. Na taką wystawę przyjeżdża kilkudziesięciu wystawców. Oprócz nich jest kiermasz z kwiatami, zdrowym jedzeniem itp. Są też punkty z gastronomią, lodami, balonami. Mamy więc na obszarze wystawy sporo stoisk, miejsc gdzie musi być prąd. Dlatego firma zakupiła wydajne generatory mocy na potrzeby organizowanych wystaw. Każdy wystawca chce mieć na swoim stoisku zapewniony prąd niezbędny do podłączenia maszyn, sprzętu itp. Mamy cztery duże, wydajne generatory, które zapewniają prąd podczas trwania wystawy. Generator posiada silnik wewnętrznego spalania, który pozyskaną energię w wyniku spalania przetwarza na energię mechaniczną, którą wykorzystujemy na stoiskach. Dwa generatory są bardzo ciche z silnikiem diesla. Ustawiamy je przy pomieszczeniach, gdzie są zwierzęta. Nie chcemy żeby zwierzęta wystraszyły się hałasu. Dzięki generatorom mocy nasze wszystkie wystawy odbywają się bez problemu. W razie awarii prądu i w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej, nasze generatory wytworzą potrzebną energię. Energia jest bardzo potrzebna zwłaszcza w pomieszczeniach gdzie jest żywność i urządzenia dla zwierząt. Nasi wystawcy są bezpieczni i nie martwią się o prąd.

Na rynku jest wiele rodzajów generatorów prądu, które różnie się mocą, funkcjonalnością. Zamierzamy kupić jeszcze generatory o mniejszej mocy, które możemy podłączyć do mniejszych stoisk. Generatory mocy znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Idealnie sprawdzają się na naszej powierzchni wystawienniczej, gdzie w wielu oddalonych miejscach nie ma zasilana prądu.