Czyszczenie wykładzin w hotelu

 

Przez kilkanaście lat pracowałam jako pomoc domowa i byłam w tym świetna. Przeszłam jednak na emeryturę i w tym samym czasie zrezygnowałam ze stałej pracy. Zamierzałam znaleźć sobie jakieś zajęcie dorywcze, bo lata swoje już miałam i potrzebowałam odpocząć. Umieściłam ogłoszenie w internecie z informacją, że wykonam prace porządkowe w dowolnym czasie i miejscu.

Zdobycie zatrudnienia przy czyszczeniu wykładzin w hotelu

czyszczenie wykładzin warszawaNa moje ogłoszenie odpowiedział właściciel hotelu, który doskonale znałam, bo mieścił się on niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Zapytał się on, czy podejmę się czyszczenia wykładzin w hotelu, na co naturalnie się zgodziłam, ponieważ wiedziałam jakimi środkami skutecznie wykonuje się czyszczenie wykładzin Warszawa była duża i wiedziałam, że to nie była pierwsza zainteresowana moimi usługami osoba. Do hotelu poszłam już następnego dnia. Zleceniodawca posiadał środki czystości do wykładzin, ale ja od razu zaznaczyłam, że posiadam swoje, które mam sprawdzone. Wiedziałam, że były skuteczne, bo tylko tymi środkami czyściłam wszelkie wykładziny. Hotel był dość spory, ale raz dwa sobie oszacowałam, że w ciągu ośmiu godzin uda mi się wyczyścić wszystkie wykładziny. Zaczęłam od pierwszego piętra, aby systematycznie kierować się w stronę wyjścia. Tego dnia hotel był nieczynny, bo trwały jakieś prace remontowe w innej części, która na dniach miała być otwarta dla gości. Czyszczenie wykładzin szło mi sprawnie i gołym okiem było widać, że środki, które stosowałam były bardzo skuteczne. Właściciel hotelu przyszedł do mnie po jakimś czasie, żeby sprawdzić jak sobie radzę. Kiedy zobaczył wyczyszczone już wykładziny na piętrze, to był zaskoczony, że tak dokładnie wszystko zostało wykonane. W końcu byłam profesjonalistką i znałam się na porządkach. Po zakończeniu pracy dostałam wynagrodzenie i propozycję pracy na stałe. Musiałam to sobie przemyśleć.

Przyjęłam propozycję właściciela hotelu, ponieważ pracować miałam trzy razy w tygodniu i to mi zdecydowanie odpowiadało. Miałam zajęcie i czas mi szybko leciał. Zarobki były całkiem niezłe, bo właściciel hotelu był zawsze zadowolony z mojej pracy i dlatego płacił mi więcej. Dostawałam też od niego dodatkowe pieniądze na zakup środków czystości, które miałam sprawdzone.