Grawerowane, drewniane etykiety

Etykiety, które znajdujemy przy produktach nie zawsze muszą być kartonowe lub papierowe. Teraz pojawiły się nowe rozwiązania, które nadadzą produktom wyjątkowego wyglądu, a chodzi tu o drewniane etykiety grawerowane. Mają one wiele zastosowań, ale chciałabym przyjrzeć się tym, które najlepiej sprawdzą się jako dodatkowa reklama dla marki produktów. 

Etykiety to już nie tylko papier 

etykiety grawerowaneWybór drewnianej alternatywy etykiet to krok w kierunku urozmaicenia swoich produktów. Można je wykorzystać w niemal każdej branży i sygnować nimi garnitury, sprzęty muzyczne, obrazy, bądź ceramiczne kubki. Ta kwestia nie ma żadnych ograniczeń, a z pewnością każdemu produktowi doda szlachetności i jakości. Etykiety grawerowane są w sposób precyzyjny i dokładny, a logo i nazwa firmy w kolorze palonego drewna dodają nietypowego charakteru. Poza tym, w przeciwieństwie do etykiet kartonowych, drewniane odpowiedniki są trwałe i możemy mieć pewność, że nie ulegną żadnym zniszczeniom choćby w transporcie. Ich kształt i wygląd zależą od naszych upodobań i oferty danego sklepu. Na pewno każdorazowo otrzymamy etykietkę ze sklejki z niewielkim otworem, przez który możemy przewinąć odpowiednią tasiemkę i całość przymocować do naszego produktu. Oprócz logo i nazwy firmy, możemy wygrawerować również podstawowy skład produktu. 

Zdecydowanie się na drewniane etykiety grawerowane to postawienie na jakość i dbałość o detale. Warto wcześniej sprawdzić oferty wielu sklepów, gdyż te mają mocno zróżnicowane, a każdy z nas chciałby wybrać najkorzystniejszą ofertę zarówno jakościowo, jak i finansowo. Tak czy inaczej, drewno kojarzy się z wysoką jakością, ekologią i dbałością, warto więc wykorzystać choćby drobny element – taki jak etykieta – aby przekonać klienta do swoich produktów.