Jak umeblować mieszkanie?

 

Jakiś rok temu zdecydowaliśmy się z mężem na zrobienie generalnego remontu naszego mieszkania i wszystko szło idealnie po naszej myśli dopóki nie przyszło nam wymieniać mebli na nowe. Wszystko przez wzgląd na ciasne pomieszczenia w naszym mieszkaniu. 

Idealnie umeblowane mieszkanie

meble na wymiar - tychyMieszkamy w starych blokach dlatego niestety nasze cztery kąty nie są tak okazałe jak byśmy sobie tego życzyli, ale to nie oznacza wcale, że nasze mieszkanie z góry skazane jest na brzydki wygląd. Wręcz przeciwnie ponieważ w internecie widziałam mnóstwo zdjęć małych domków i mieszkań, które jednak były umeblowane w taki sposób, że aż tętniły niesamowicie ciepłą i domową atmosferą, a jednocześnie nie były zagracone. Początkowo jednak nie miałam pojęcia, jak umeblować odremontowane mieszkanie właśnie w taki sposób, aby zarówno nie było zbyt minimalistyczne i nie przypominało bardziej biura, a jednocześnie zachowało właśnie tę ciepłą atmosferę. Rozwiązanie znalazłam dopiero po jakimś czasie kiedy trafiłam na firmę wykonującą meble na wymiar – Tychy są miastem do którego mam naprawdę niedaleko, a że ofertę znalazłam właśnie na stronie firmy działającej w tamtych rejonach postanowiłam z niej skorzystać. Myślałam, że współpraca z takimi firmami ogranicza się jedynie do podania wymiarów kuchni oraz wybrania sobie mebli, więc niezwykle miło się zaskoczyłam tak profesjonalnym podejściem do klienta. Firma nie tylko oferowała wykonanie mebli w takich wymiarach, aby idealnie wpasowały się w nasze pomieszczenia, ale także doradziła nam na jaką kolorystykę oraz materiały się zdecydować, a także wykończenia. Co więcej pomogli nam również zoptymalizować nasz projekt tak, aby mieszkanie było znacznie bardziej funkcjonalne niż dotychczas, co bardzo ułatwiło nam codzienne funkcjonowanie.

Jestem niezwykle zadowolona z usług firmy ponieważ w ogóle nie mieliśmy z mężem pomysłu na to, jak chcemy by zostało umeblowane nasze świeżo wyremontowane mieszkanko. Dopiero firma, której zaufaliśmy zajęła się wszystkim tym, czym my nie potrafiliśmy, a co było w przypadku naszego domu po prostu niezbędne. Bardzo cieszył mnie również fakt, że brano pod uwagę wszystkie nasze pomysły oraz inspiracje. Właśnie dzięki doskonałej współpracy uzyskaliśmy efekt o którym nigdy mi się nawet nie śniło.