Sprzedanie mieszkania w atrakcyjnej cenie

Rodzice kupili mi mieszkanie, ponieważ chcieli, bym została w kraju. Ja jednak miałam zupełnie inne plany na przyszłość. Planowałam wyjechać do Nowego Jorku i tam zajmować się fotogalerią. Wiedziałam, że to mi da największą szansę na rozwój.

Spore zainteresowanie mieszkaniem na sprzedaż

mieszkanie mokotówMieszkanie już było kupione a w międzyczasie udało mi się dostać na staż do jednej z największych firm w Nowym Jorku. Wiedziałam, że za granicą zostanę na stałe. Rodzice się z tym pogodzili i powiedzieli, bym sprzedała mieszkanie a pieniądze przydadzą mi się na inny cel. Tak też zrobiłam. Uznałam, że sporą sumę dostanę za nowe mieszkanie Mokotów był dzielnicą, gdzie ceny mieszkań były dość wysokie i to dawało mi szansę na lepszy zarobek. Samodzielnie nie miałam czasu, by zajmować się sprawami związanymi ze sprzedażą mieszkania, dlatego zgłosiłam się do pośrednika nieruchomości. Brał on prowizję od sprzedaży mieszkania, ale nie była ona wysoka. Pośrednik mi obiecał, że sprzeda moje mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Powierzyłam mu wszystko i mogłam zająć się przygotowaniami do wyjazdu. Kiedy zadzwonił do mnie pośrednik po dwóch dniach i powiedział, że mieszkaniem jest duże zainteresowanie, to już wiedziałam, że wszystko pójdzie pomyślnie. Chętnych było tak dużo, że dzięki temu mieszkanie udało się sprzedać w dużo wyższej cenie, niż w ogóle brałam pod uwagę. Nawet mnie tak duże zainteresowanie nie zaskoczyło. Mieszkanie znajdowało się w jednej z najlepszych dzielnic.

Pieniądze, które otrzymałam za sprzedaż mieszkania odłożyłam na koncie oszczędnościowym. Nie wiedziałam jeszcze jak wyklaruje się moja przyszłość zawodowa i chciałam mieć jakieś zabezpieczenie. Byłam rozsądna i wiedziałam jak obchodzić się z pieniędzmi. Rodzice byli o mnie spokojni.