Strony internetowe dla klientów

Szef wymagał ode mnie bardzo dużo z racji tego, że pracowałem na stanowisku związanym z prowadzeniem działań marketingowych dla firmy, jednak z jedną rzeczą nie mogłem poradzić sobie na własną rękę. Są takie usługi, które od razu w ciemno warto zlecać firmom zewnętrznym, a taką na pewno jest projektowanie stron internetowych i ich tworzenie zupełnie od podstaw. Biorąc pod uwagę fakt, że nowoczesne firmy raczej stawiają na pozyskiwanie klientów, nie musiałem martwić się o wygórowane ceny.

Praca nad stroną internetową

projektowanie stron olsztynSzef nawet powiedział, jaki ma zaplanowany budżet na odświeżenie naszej strony internetowej, ale ja wiedziałem w głębi ducha, że faktycznie trzeba będzie stworzyć ją zupełnie od nowa. Została ona dla nas zaprojektowana kilka lat temu, kiedy były zupełnie inne standardy. Decydując się na projektowanie stron olsztyn może was pozytywnie zaskoczyć. Teraz jednak widzę, jak wszystko się zmienia i nasza konkurencja na przykład oferuje już dla klientów znacznie bardziej przyjazne strony internetowe. Projektowanie stron internetowych było więc tematem numer jeden w naszym dziale. Musieliśmy w końcu znaleźć jakąś dobrą firmę, która będzie w stanie poradzić sobie ze wszystkimi rzeczami od początku do końca. Miałem pewne pojęcie o terminologii przy tworzeniu stron internetowych, takiej jak hosting, domena, czy ssl, dlatego jak najbardziej czułem się na siłach, aby wspólnie z firmą zewnętrzną stanąć po jednej strony i zabrać się za projektowanie. Projektowanie stron internetowych na pewno nie jest zadaniem dla laika. W pierwszej kolejności oczywiście trzeba było sprawdzić, czy i co potrzebujemy. Dlatego tym bardziej musiałem usiąść z moimi pracownikami i zastanowić się, jak nasza nowa strona internetowa będzie wyglądać. Był to idealny moment na to z tego względu, że projektowanie stron internetowych nigdy nie było prostsze. Widać od razu, że firma znała się na rzeczy, więc tak naprawdę warto jest przemyśleć rozkład strony, gdyż taki na pewno będzie zrealizowany przez firmę.

Widać na pierwszy rzut oka, że firma, do której się zgłosiliśmy posiada odpowiednie kompetencje do tego, aby stworzyć taką stronę internetową. Bez zająknięcia realizowała praktycznie wszystkie nasze wymagania. Nawet te, które wydawały mi się nie do spełnienia okazywało się, że firma nie ma z tym absolutnie żadnego problemu. Dzięki temu nasza strona już teraz prezentuje się o wiele lepiej.