Trend na matowe pomadki do ust

Lubię się malować. Niezbyt mocno – jedynie, aby podkreślić urodę. Zazwyczaj stosuję bazę, podkład oraz pomadkę. Rzęs nie maluję, ponieważ mam sztuczne a brwi mam naturalne. Czasem korzystam z solarium – przeważnie latem. Z usług fryzjera korzystam raz na dwa miesiące i na tym się kończy moja przygoda z upiększaniem.

Czerwone matowe pomadki do ust

matowa pomadka do ustCzasem zamiast zwykłej pomadki używam matowej pomadki do ust, ponieważ jest bardzo modna. W zasadzie matowa pomadka do ust to od jakiegoś czasu podstawa w mojej kosmetyczce. Mam kilka odcieni nude – takich bardziej na co dzień, oraz kilka odważniejszych tonacji – czerwień i bordo. Jednak najczęściej używam tych w kolorze beżu, ponieważ są  najbardziej uniwersalne na co dzień. Na wieczorne imprezy preferuję matową pomadką do ust w kolorze krwistej czerwieni. Idealnie pasuje do wieczornych stylizacji. Ostatnio umówiłam się z przyjaciółkami na kolację. Założyłam przysłowiową małą czarną  – piękną z koronkowym wykończeniem przy ramionach. Do tego przywdziałam subtelne, lecz czerwone czółenka z którymi moja czerwona matowa pomadka do ust idealnie się komponowała. Oczy tylko delikatnie rozjaśniłam złotym odcieniem beżu, aby nie przesadzić ze stylizacją. Dzięki temu wyglądałam olśniewająco. Bynajmniej ja się czułam dobrze a dziewczyny tylko potwierdziły moje zdanie. Moja matowa pomadka do ust w kolorze czerwieni zrobiła furorę. Każda z moich koleżanek pytała, gdzie ją kupiłam i chciała taką mieć. Podałam im nazwę sklepu oraz namiar na stronę internetową, gdzie także można ją zamówić a już po kolacji wszystkie moje przyjaciółki zamawiały czerwoną matową pomadkę do ust. Fenomen. Troszkę śmieję się z tej sytuacji, ponieważ uznałam, że mogłabym zostać ambasadorką tej marki, skoro mam tak dużą siłę przebicia. W towarzystwie moich koleżanek często zdarza się, że polecamy sobie nawzajem różne produkty. Dzielimy się informacjami po to, aby być na bieżąco z nowinkami i trendami w modzie. Wcale nam nie przeszkadza, że mamy takie same rzeczy, na przykład te same pomadki czy ciuchy. 

Osobiście uważam, że w każdej damskiej torebce powinna znaleźć się szminka w modnym kolorze, która podkreśli urodę kobiety. Aktualnie modne są matowe i w takie warto zainwestować będąc w sklepie kosmetycznym. Ewentualnie w wyborze może nam pomóc pracownica sklepu.