Wózki firmy Bebetto

Kompletowanie wyprawki nie należy do łatwych zadań, bo wszystkie jej elementy muszą być wysokiej jakości i bezpieczne dla dziecka. Do podstawowych jej elementów na pewno należy wózek i łóżeczko, bo bez nich się nie obejdzie niemowlak.

Jak wyglądają wózki Vulcano?

wózek bebetto vulcanoProducenci wózków dla dzieci wiedzą, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i funkcjonalność, gdyż ma on służyć przynajmniej przez kilka lat. Najlepszy jest wózek Bebetto Vulcano, gdyż w zestawie 3 w 1 posiada wszystkie niezbędne elementy. Jest to model najchętniej wybierany przez młodych rodziców, którym zależy na tym, aby wózek miał niewielkie rozmiary, a dawał dziecku dużo przestrzeni. Model Vulcano składa się z dużej gondoli i praktycznej spacerówki. Gondola jest przeznaczona do wożenia dzieci od urodzenia, aż do momentu aż samodzielnie nie zacznie siedzieć i próbować chodzić, czyli najczęściej do wieku ośmiu miesięcy. Jest ona wyposażona w regulowane podłoże, w którym jest zamontowany system wentylacji chłodzący maluszka w lecie, a dający więcej ciepła w zimie. Duża budka zapewnia pewne schronienie przed deszczem, wiatrem i hałasem. Spacerówka z serii Vulcano posiada wygodne siedzisko wyłożone miękką gąbką pokrytą bawełnianym materiałem, w którym znajdują się pasy bezpieczeństwa, które zapina się w kroku dziecka. Dodatkowo na wysokości rączek znajduje się barierka, która chroni dziecko przed wypadnięciem w trakcie jazdy. Oba elementy są montowane na tym samym, lekkim stelażu wykonanym z aluminium, który zajmuje bardzo mało miejsca.

Wózek Bebetto jest wyposażony w doskonałe hamulce, czułe amortyzatory i posiada aż dwie torby na potrzebne rzeczy maluszka, lub zakupy mamy. Jest łatwy w prowadzeniu i sterowaniu na boki, dzięki skrętnym, przedni kołom, a do tego jest bardzo lekki.