Wydruk na flagach

 

Ludzie często na mecze przynoszą flagi. Jednak flaga to nie tylko coś co można przynieść na mecz reprezentacji, niektóre flagi są reklamowe. Wszystko zależy od tego jaką flagę potrzebujemy i na co on nam jest potrzebna. Jednak wszystkie flagi łączy jeden wspólny element, na każdej można coś nadrukować.

Flagi z reklamą

flagi z nadrukiemFlagi reklamowe to flagi na których zazwyczaj jest wydrukowana nazwa firmy, czy jakieś inne elementy. Flagi z nadrukiem są elementem dodatkowym do stoiska reklamowego. Flagi takie są wykonane z odpowiedniego tworzywa. Nie są one podatne na wiatr, na deszcz. Raczej wręcz przeciwnie. Potrafią one ochronić przed wiatrem. Natomiast podczas deszczu mamy pewność, że flaga pozostająca na zewnątrz nie zniszczy się. Szczególnie chodzi tu o napis, o nadruk na fladze. Jest on wykonany w taki sposób, że nie ściera się, napis nie traci koloru, ogólnie jest bardzo wytrzymały. Flagi są zazwyczaj wykonane z materiału typu poliester, na którym napisy są drukowane cyfrowo. Kolor napisu, czy innego nadruku jest w pełni nasycony. Można zakupić taką flagę, że napis przebija się na drugą stronę, albo flagę dwuwarstwową. Oznacza to, że z każdej strony możemy mieć inny napis, który nie przebije na drugą stronę, przez co mamy flagi dwustronne. Jeśli chodzi o flagi reklamowe, które stawia się przy stanowiskach event-owych muszą mieć odpowiedni sposób mocowania, aby podczas wiatru nie przewróciły się, a także podczas deszczu. Flagi muszą stać stabilnie na takich stanowiskach.

Ogólnie mówiąc flagi posiadające nadruki są popularne jak i na meczach jako wizytówka miasta, czy kraju z którego przyjechaliśmy, tak i jako reklama. Może robić ona za materiał reklamowy. Można zakupić flagę reklamową wraz z elementami do montażu przy danym stanowisku.