Dlaczego co dwa tygodnie chodzimy na pizzę?

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy wraz znajomymi studia. Jednak podczas szkoły licealnej wyrobiliśmy sobie niechcący taką zasadę, że co dwa tygodnie chodzimy na pizzę. Uwielbiałam nasze wypady, ponieważ zawsze było wesoło oraz dostawałam od nich przysłowiowego kopa. Wszyscy mogliśmy liczyć na siebie bez względu na wszystko.

Naszym punktem spotkań jest pizzeria

pizzeria - Jelenia GóraPomimo tego że nasze drogi się rozeszły, utrzymywaliśmy ze sobą kontakt. Nie było opcji, żebyśmy nie spotykali się w naszym ulubionym miejscu, jakim była właśnie pizzeria – Jelenia Góra posiada kilka miejsc godnych odwiedzenia, chociaż my mieliśmy swoje ulubione miejsce chodziliśmy na najlepszą pizzę. Zamawialiśmy albo dwie duże albo każdy dla siebie. Wszystko było zależne od tego na co mieliśmy ochotę w danym momencie. Czasami naprawdę było się nam dogadać odnośnie smaków, ponieważ byli skrajnie różni w tym temacie. Jednakże pomimo wszelkich różnic dogadywaliśmy się. Czasami nawet nie musiałam dokańczać niektórych zdań, bo znali mnie na tyle dobrze, że potrafi dokończyć za mnie. Nie było to niezręczne czy kłopotliwe, wręcz przeciwnie. To dużo dla mnie znaczyło. Wszystkim nam pasowało miejsce spotkań, bo było ono znane nam, a z drugiej strony nie byliśmy na swoim gruncie, dzięki czemu potrafiliśmy zachować wszelkie granice które wbrew pozorom były nam potrzebne. Uwielbialiśmy to miejsce także klimat, o który bardzo dbali właściciele. Dodatkowym atutem było to, że mogliśmy skupić się na wspólnych rozmowach, aby nadrobić wszelkie zaległości. Natomiast gdybyśmy spotkali się u kogoś w domu to ta osoba, by ciągle kogoś obsługiwała i nie miałaby chwili, żeby z nami pogadać sobie. Uważam, że warto wybrać jakieś jedno miejsce, w którym będziecie przychodzili ze swoimi przyjaciółmi tak, jak ja ze swoimi. Porządek też musi być i w takich kwestiach. Jak powiecie, że spotkacie się w waszym miejscu to dana osoba od razu będzie wiedziała, co mieliście na myśli. A jeśli byście mieli kilka takich miejsc to ma jeździć po kolei? 

Zdecydowanie wyjścia na miasto mają zarówno swój urok jak i wygodę dla nas wszystkich. Chcemy wspólny czas naprawdę poświęcić na to, żeby porozmawiać o wszystkim, co się dzieje w naszych życiach, a nie jakiś rzeczach, na które stracilibyśmy mnóstwo czasu. Czasem umawialiśmy się w innych miejscach dla zmiany otoczenia, ale mimo wszystko pizzeria była naszym punktem spotkań.