Dobra reklama na cukierkach krówkach

Pracuję w firmie z branży budowlanej. Produkujemy a raczej wyrabiamy ceramiczne płytki dachowe. Zajmuję się marketingiem i reklamą firmy. Bardzo lubię swoja pracę. Często wyjeżdżam na różne targi wystawiennicze, imprezy promujące, szkolenia i spotkania biznesowe. To dodatkowy atut mojej pracy, poznaję wielu ciekawych ludzi. Na wyjazdach również poznaję i odkrywam firmy z różnych branż.

Reklamowe krówki na międzynarodowych  targach

krówki reklamowe z logiem firmyDostałem właśnie wiadomość ne e-maila, że w przyszłym tygodniu mam jechać na międzynarodowe targi do Poznania. Bardzo się ucieszyłem bo to prestiżowa impreza. Zacząłem się do niej przygotowywać czyli kompletować wszystkie ulotki, prospekty i gadżety reklamujące naszą firmę. Musiałem  również dokończyć prezentację reklamującą ofertę firmy. Na targach w Poznaniu prezentowało się bardzo dużo firm z branży budowlanej. Na jednym ze stoisk zaskoczyły mnie krówki reklamowe z logiem firmy. Firma reklamowała swoja nazwę adres na opakowanie cukierków. Krówki rozdawała wszystkim zwiedzającym i innym firmom. Cukierki były wystawione na stoisku w kolorowych koszykach a dodatkowo hostessy ubrane w firmowe koszulki roznosiły i częstowały nimi wszystkich. Było to bardzo oryginalne i miłe. Pomyślałem, że zaproponuję szefowi taką form reklamy naszej firmy. Po przyjeździe z Poznania na zebraniu zarządu zaproponowałem reklamę firmy w nowej formie. Zarząd był zaskoczony moim pomysłem ale stwierdził, że warto spróbować. Znalazłem firmę, która zaprojektowała opakowanie krówek z naszym logo. Udało mi się również szybko znaleźć producenta tych wszystkim znanych cukierków. Teraz na wszystkie targi, spotkania i wyjazdy zabierałem ze sobą krówki z logo naszej firmy. Cieszyły się one dużą popularnością. Były bardzo smaczne i oryginalnie zapakowane. Cukierki stały się naszym głównym produktem reklamowym naszej firmy. To był rewelacyjny pomysł.

Krówki reklamowe w papierku z nadrukiem są idealnym pomysłem na reklamę firmy, gdyż są powszechnie lubianym smakołykiem. Moim zdaniem idealnie sprawdzają się jako gadżet reklamowy na różnego rodzaju konferencjach, festynach czy nawet na biurku w pracy. Są idealne jako słodki upominek dla klienta. Polecam je wszystkim przedsiębiorcom, firmom jako rewelacyjny gadżet reklamowy.