Dziewczęce kolczyki ze złota

 

Nasza córeczka miała urodziny w zeszłym tygodniu. Poza samym zorganizowaniem imprezy, sporo czasu zajęło mi wybranie odpowiedniego prezentu. Na zabawę urodzinową zostały zaproszone jej najbliższe koleżanki z klasy. Nie mogło oczywiście zabraknąć tortu ze świeczkami oraz różnorodnych zabaw, aby dzieci radośnie spędziły ten czas.

Kolczyki ze złota dla dziewczynki

złote kolczyki dla dziewczynkiDługo zastanawialiśmy się, co jej dać w prezencie, aby się ucieszyła. Wiedzieliśmy, że różnorodne zabawki dostanie od innych członków naszej rodziny, więc zrezygnowaliśmy z kupowania kolejnej lalki czy maskotki. Zauważyłam ostatnio, że nasz szkrab coraz częściej obserwuje mnie, kiedy przygotowuję się do jakiegoś ważniejszego wyjścia. Ostatnio chciała nawet, abym pozwoliła jej pójść w swoich złotych kolczykach. Uznałam jednak, że to nie jest dobry pomysł, ponieważ te kolczyki są dość duże i zbyt ciężkie dla uszu dziecka. Dlatego właśnie postanowiliśmy dać jej w prezencie złote kolczyki dla dziewczynki, które z łatwością odnaleźliśmy w jednym ze sklepów internetowych. Ogromny wybór wcale nie ułatwił sprawy, bo spodobało mi się bardzo wiele kompletów takiej biżuterii. Wiele z nich było opatrzonych ciekawymi motywami, które z pewnością spodobałyby się naszej córce. Wiedziałam jednak o tym, jak bardzo podobają się jej te konkretne kolczyki, które noszę ja, więc postanowiłam znaleźć podobne, tylko nieco mniejsze i odpowiednie dla dziecka. Na szczęście się udało.

Kolczyki wykonane z najlepszych materiałów są doskonałym dodatkiem, który uwielbiają nie tylko dorosłe kobiety, ale również małe dziewczynki. Taki prezent sprawił, że na twarzy naszej pociechy momentalnie pojawił się ogromny uśmiech. Od razu poprosiła mnie, abym jej je założyła, żeby móc pochwalić się wszystkim koleżankom.