Idelany stół do eleganckiej jadalni

Niedawno wprowadziłam się do swojego nowego domu. Jest to pierwszy, własny dom w moim życiu. Wybudowany został według mojego i męża projektu. Wnętrza, zaś, projektowała nasza znajoma architekt wnętrz. Chcieliśmy połączyć nowoczesność z klasyką. Zależało mi na tym, ze wnętrze domu nie przypominało muzeum, tylko było przytulnym miejscem do odpoczynku. Moim ulubionym miejscem w domu na ten moment jest jadalnia, w której stoi piękny, wielki stół.

Dębowy stół ozdobą jadalni

duży stół dębowyOd dziecka marzyłam o tym, żeby mieć własny dom, który będzie idealnie taki, jak sobie wyobrażam. I marzenie to stało się niedawno rzeczywistością. Stworzyliśmy z mężem projekt naszego domu, oczywiście przy pełnym wsparciu ekspertów i projekt ten został zrealizowany. Jak chodzi o wnętrza, które są najważniejsze z perspektywy mieszkańców, pomogła nam je zaplanować nasza znajoma projektantka wnętrz. Jest tak, jak sobie zaplanowałam. Wnętrza są przytulne, eleganckie, a zarazem nowoczesne. Jest w nich to coś, co powoduje, że czujemy się jak w domu. Jednym z moich ulubionych miejsc na ten moment jest jadania. Wstawiliśmy do niej piękny, duży stół dębowy, który znalazłam w jakimś sklepie z antykami. Stół jest niezwykle prosty, delikatnie podniszczony, dzięki czemu nabiera wyjątkowego uroku. Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam, kupiłam bezdyskusyjnie. Stół został odnowiony, pomalowany specjalną farbą nabłyszczająca i ostatecznie stanął w jadalni jako główna jej ozdoba. Do stołu udało mi się znaleźć komplet krzeseł. Sam stół jest na tyle duży, że stanęło wokół niego aż osiem krzeseł. Wszystkie wykonane są z drewna dębowego. Podobnie, zresztą, jak większość pozostałych mebli. Chciałam mieć meble, które posłużą mi na lata. znajoma doradziła mi, ze dąb jest jednym z najbardziej trwałych materiałów, które sprawdzają się we wnętrzach. Dąb jest tak odporny na ścieranie, że tworzy się z niego na przykład panele.

Od niedawna mieszkam w wymarzonym domu. Został on stworzony według wizji mojej i mojego męża. Jak chodzi o wnętrza to postawiliśmy przede wszystkim na elegancję, ale z nowoczesnym designem. Praktycznie wszystkie meble wykonane są z drewna dębowego. Najbardziej urzekł mnie stół dębowy, który stoi w jadalni. Lekko podstarzany antyk stał się ozdobą całego salonu.