Jakie są rodzaje rusztowań?

Razem z kolegą założyliśmy firmę remontowo- budowlaną. Głównie remontujemy mieszkania, domy. Mamy też zamówienia na budowę domków jednorodzinnych. Najwięcej jednak w ostatnim czasie mamy zamówień na ocieplanie i tynkowanie domów. Żeby dobrze wykonywać usługi musimy mieć odpowiedni sprzęt, narzędzia.

Niezbędne rusztowania w firmie remontowo – budowlanej

rusztowanie protecŻeby usprawnić pracę w naszej firmie postanowiliśmy z kolegą kupić kilka niezbędnych sprzętów, maszyn i narzędzi. Ta inwestycja jest niezbędna i na pewno w najbliższym czasie się nam wróci. Jako pierwsze kupiliśmy rusztowanie protec, które jest pomocne przy tynkowaniu, ocieplaniu budynków. Rusztowania protec są najlepsze według doświadczonych fachowców budowlanych. Konstrukcja rusztowań protec pozwala na szybki montaż poszczególnych elementów oraz na przebudowę i rozbudowę bez konieczności demontażu całości. Zamówiliśmy rusztowanie i już po trzech dniach mieliśmy je w firmie. Było to masywne robocze rusztowanie aluminiowe  protec  z wyjątkowo dużą platformą roboczą zwiększającą efektywność wykonywanych prac. Rusztowanie okazało się bardzo stabilne, dobrze wykonanie. Idealne było to, że lekka konstrukcja, zastosowanie specjalnych połączeń zaciskowych  jak i nasadzonych elementów ram, gwarantowały szybki montaż i demontaż rusztowania. Nie potrzeba było specjalnych narzędzi. Rusztowanie używaliśmy do prac na zewnątrz jak i remontów wewnątrz.

Rusztowanie jezdne serii protec wyróżnia się głównie takimi cechami jak mobilność i bezpieczeństwo. Doskonałe w zastosowaniu przy wszelkiego typu pracach wewnętrznych, jak i na otwartej przestrzeni. Elementy konstrukcji wykonane zostały z najwyższej jakości aluminium odpornego na korozję, obciążenie. W naszej firmie okazało się niezbędne.