Kiedy zacząć poszukiwać DJ-a weselnego?

Gdy zamiast zespołu weselnego wybieramy didżeja na wesele, to dobrze jest poszukiwania zacząć już przynajmniej z pół roku wcześniej przed weselem. Natomiast w sytuacji, kiedy chcemy wybrać najlepszego DJ w kraju, to będziemy musieli zarezerwować termin nawet rok wcześniej. Najlepiej jest zacząć poszukiwania od internetu i tam sprawdzić, czy nie ma jakiegoś dobrego muzyka w naszej okolicy, który mógłby zagrać na naszym przyjęciu weselnym.

Jak znaleźć dobrego DJ-a na wesele?

dj na wesele z pomorskiegoNajlepszą opcją przy wyborze DJ weselnego jest oczywiście poczta pantoflowa. Kiedy ktoś ze znajomych opowiadam o tym, że był na weselu, gdzie grał świetny didżej i wszyscy dobrze się bawili, to będziemy mogli skorzystać z takiej rekomendacji i przestać poszukiwać innej osoby. Najlepiej zdecydować się na kogoś z naszych okolic, aby mieć możliwość osobistego kontaktu z taką osobą i sprawdzić jak ona wygląda w rzeczywistości i jaki styl muzyczny preferuje. Niektórzy DJ posiadają również swoje strony internetowe, gdzie mają zamieszczone portfolio oraz listę próbnych utworów, jakie wykonują na weselach, oraz innych imprezach okolicznościowych. Najlepiej jest umówić się z kilkoma osobami, którzy przedstawiał nam swoje umiejętności na żywo i wtedy będziemy mieli możliwość, aby dokładnie sprawdzić, czy jest to to czego szukamy. DJ na wesele z Pomorskiego najczęściej będzie nas kosztował około 1500 zł. Doświadczony DJ doskonale wie jak zabawić wszystkich gości i możemy mu pozwolić na przedstawienie własnego scenariusza imprezy, według którego odbędzie się wesele. Oczywiście taki scenariusz możemy dokładnie przeanalizować i dodać własne konkursy lub zabawy, które chcielibyśmy zorganizować na takim przyjęciu weselnym. Profesjonalista nie będzie miał nic przeciwko temu, ponieważ najczęściej są oni elastyczni i dopasowują się do wymagań klientów. Dobrze jest również dowiedzieć się jakim sprzętem dysponuje didżej oraz czy używa światła lub wideo projektora albo innych dodatkowych atrakcji.

Musimy również zastanowić się nad sprawami logistycznymi taki jak dojazd oraz wyżywienie dla muzyka. Musimy dokładnie jeszcze zapytać, ile godzin w pracy będzie wykonywał oraz czy jest możliwe przedłużenie imprezy Za dodatkową opłatą. Najważniejsze jest to, aby być pewnym, iż wybraliśmy dobrego DJ-a, któremu możemy zaufać, aby mieć spokój i pewność, a także bez stresu wejść na nową drogę życia.