Kocyk minky dla najmłodszych

Wyprawka dla oczekiwanego dziecka jest ciężka do skompletowania. Szczególnie, jeśli spodziewamy się naszego pierwszego potomka i nie za bardzo mamy wiedzę i doświadczenia, jakie produkty są przydatne i niezbędne, a czego możemy sobie oszczędzić. Na rynku istnieje kilka bardzo praktycznych i jednocześnie dostosowanych do potrzeb dziecka artykułów. Warto rozeznać się wśród dostępnego asortymentu i wybrać te najbardziej funkcjonalne i najładniejsze.

Dziecięce kocyki z materiału minky

kocyki dla dzieci minkyOstatnimi czasu na rynku artykułów dziecięcych robią furorę produkty wykonane z materiału zwanego minky. Wielu z przyszłych rodziców zastanawiać się może, co to takiego jest i dlaczego jest tak popularnym i pożądanym materiałem. Szyte są bowiem z niego pościele, przytulanki, poduszki, czy ochraniacze, a nawet pajacyki dla niemowląt na chłodniejsze dni. Minky to materiał przypominający polar, jednak odróżniają go od polaru okrągłe wypustki na powierzchni. Sprawia to, że minky jest bardzo przyjemne i delikatne w dotyku, a dla najmłodszych jest to niezwykle ważna cecha, zapewniająca im komfort i lekkość. Popularne wśród młodych i przyszłych rodziców są kocyki dla dzieci minky. Zazwyczaj w przypadku kocyków, są one dwustronne – jedna strona wykonana z materiału minky w jednym kolorze, natomiast druga jest przeważnie bawełniana i posiada różnokolorowe wzorki. Mamy możliwość zaprojektowania i wyboru dowolnego kocyka, tak, by pasował do innych artykułów dziecięcych. Kocyk jest praktyczny, gdyż dzięki dwustronności może być używany jako okrycie dziecka zarówno w cieplejsze dni, jak i wówczas, gdy temperatura spada. Kocyk minky pasuje nie tylko do dziecięcego łóżeczka, ale także do wózka podczas spacerów, czy nosidełka i fotelika w samochodzie. Rośnie razem z dzieckiem, dlatego jest to zakup na długi czas.

Jeśli chcemy zapewnić naszemu dziecku komfort podczas snu, a tym samym sobie spokojną i przespaną noc, wybierzmy kocyk wykonany z minky. Jest on nie tylko praktyczny, delikatny i łatwy w utrzymaniu (co ważne w przypadku małych dzieci), ale przede wszystkim bezpieczny dla najmłodszych. Kilka zalet w jednym dziecięcym produkcie jest z pewnością dla nas przekonujące. Wybierzmy dla naszych pociech najlepsze i przyjazne ich potrzebom rozwiązania.