Lampy LED do BMW

Ring – to ledowy ciąg światła, montowany w różnych miejscach samochodu. Można np. takie ringi zamontować w logo auta. Ringi są całkowicie bezpieczne i można ich używać jako świateł dziennych. Jest wiele samochodów korzystających z tego typu oświetlenia. Ringi są nie tylko bezpieczne, ale także wyjątkowo oszczędne. Są bardzo dobrze widoczne w ciągu dnia oraz w nocy. Kupując to urządzenie, otrzymuje się potrzebną długość  kable.

Ring jest światłem bardzo oszczędnym

bmw e46 ringiPosiadając samochód czy to osobowy, czy ciężarowy, montuje się w nich różnego kształtu i wielkości ringi. Zakupując takie urządzenie otrzymuje się pełne okablowanie mogące sięgnąć do deski rozdzielczej, z której włącza się ringi z miejsca, gdzie jest włącznik świateł. Oprócz odpowiedniego okablowania, klient otrzymuje także sterowniki służące do podłączenia ringów do samochodowej instalacji. Czy jest to samochód ciężarowy, czy osobowy np. bmw e46 ringi są montowane zarówno jako ozdoba, a przede wszystkim jako oświetlenie dzienne DRL. Wielu z nas zapewne widziało pędzące ciężarówki, oświetlone liniami świateł ledowych, które wyglądają rzeczywiście bardzo atrakcyjnie i efektownie. Jednak nie chodzi tu tylko o efekt. Takie oświetlenie jest widoczne z bardzo daleka i przez to niezwykle bezpieczne. Przy okazji jest energooszczędne, więc nie trzeba się martwić o ewentualny stan akumulatora. Na urządzenie otrzymuje się dwanaście miesięcy gwarancji, więc w razie czego mamy serwisową pomoc. Jeśli chodzi o kolor ringów, to ich legalność określa kolor. Tzn. Białe i żółte, są całkowicie legalne w Polsce i można ich spokojnie używać. Oświetlenie postojowe pojazdu określa Konwencja Wiedeńska. Ring nie może oślepiać i musi być w w/w kolorach. Kolor czerwony i niebieski jest zastrzeżony dla służb porządkowych. Prywatnie nie można używać tego koloru, jako koloru postojowego, czy do jazdy dziennej, lub nocnej. 

Decydując się na tego typu oświetlenie, możemy liczyć na dość duże oszczędności w energii i żarówkach. Wiadomo, ze samochodowe żarówki tanie nie są. Jeśli jeszcze trzeba ich używać w czasie jazdy dziennej, koszty eksploatacji samochodu znacznie wzrastają. Taki stan rzeczy nie istnieje przy używaniu ringów. Warto więc zainteresować się tym tematem, na pewno skorzystamy na ich zakupie.