Regał do sklepu samoobsługowego

Wszystkie nowo powstałe sklepy są samoobsługowe. Tego rodzaju sklepy musza być w inny sposób urządzone, niż takie zwykłe sklepy w których wszystko podaje nam kasjer, ponieważ każdy klient musi mieć dostęp do całego towaru. Właściciel sklepu samoobsługowego musi wyposażyć swój sklep w większą ilość regałów.

Metalowy regał do sklepu

regały metaloweRegały w sklepach musza być bardzo wytrzymałe, ponieważ nawet produkty spożywcze w większej ilości ważą bardzo dużo. Właśnie dlatego większość sklepikarzy wybiera regały metalowe. Regał wykonany z metalu jest wstanie wytrzymać kilkukrotnie większy ciężar, niż tradycyjne regały wykonane w całości z drewna. Metal użyty do produkcji regałów charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na przeciążenia spowodowane ciężarem produktów znajdujących się na półkach regałów. Cały regał pokryty jest kilkoma warstwami lakieru, dzięki temu regał bardzo dobrze się prezentuje. Lakier nakładany jest metodą proszkową, a następnie utwardzany w piecu lakierniczym, przez to bardzo długo się utrzymuje na powierzchni regałów, więc regały nie wymagają częstej renowacji. Dużą zaletą regałów z metalu jest to, że pomimo nie dużych gabarytów, są one bardzo pojemne. W ten sposób możemy uzyskać więcej przestrzeni w sklepie, co pozwala na dostawienie dodatkowego rzędu regałów lub zrobienia szarych alejek. Regały są stosunkowo lekkie, dlatego przenoszenie ich nie wymaga dużej siły fizycznej.

Taki regał wykonany z metalu możemy kupić od jednego do dwóch tysięcy złotych. Najlepiej jest go kupić w sklepie, gdzie oferują nam dostawę regałów pod wyznaczony adres. Wtedy nie mamy problemu z jego dostarczeniem do sklepu. Dzięki solidnemu wykonaniu, nie musimy obawiać się o ich szybką wymianę z powodu uszkodzenia.