Sprawna maszyna sprzedana w dobrej cenie

Kilka miesięcy temu kupiłem nowe maszyny do firmy, ponieważ uzyskałem pieniądze z dofinansowania i musiałem je odpowiednio zainwestować. Dokonałem uważnego wyboru, ponieważ musiałem myśleć przyszłościowo, żeby w odpowiednim kierunku rozwinąć swoją działalność.

Maszyna CNC wystawiona na sprzedaż 

maszyny cnc na sprzedażW firmie miałem jeszcze kilka innych maszyn, które nie były używane i postanowiłem je sprzedać, bo innemu przedsiębiorcy posłużą a mi są zbędne. Dbałem o wszystkie swoje maszyny i mogłem je dzięki temu sprzedać w dobrych cenach. Na rynku największym zainteresowaniem cieszyły się wystawione używane maszyny CNC na sprzedaż, więc taką postanowiłem sprzedać w pierwszej kolejności. Nie wiedziałem jak się zabrać za tą sprzedaż, dlatego zleciłem wszystko swojej sekretarce. Ona była obeznana w takich sprawach. Potrzebowała tylko informacji, w jakiej cenie chcę sprzedać tę maszynę i musiałem to dokładnie przemyśleć. Co prawda była ona używana, jednak w pełni sprawna, dlatego mogłem zażądać dość wysokiej ceny. Po analizie podałem sekretarce dane a ona zabrała się za wystawianie maszyny na sprzedaż. Podała numer kontaktowy bezpośrednio do mnie, ponieważ osobiście chciałem porozmawiać z każdym potencjalnym kupcem. Pierwszy telefon dostałem już następnego dnia. Dzwonił przedsiębiorca, który koniecznie chciał ode mnie kupić maszynę, więc umówiłem się z nim na spotkanie. Przyjechał do mojej firmy, obejrzał dokładnie maszynę i ją kupił. Nawet nie negocjował ceny, więc poszło gładko.

Wiedziałem, że klient będzie zadowolony, bo sprzedałem mu dobrą maszynę CNC od najlepszego producenta. Ja to zawsze szanowałem sprzęt, bo przecież to dzięki niemu zarabiałem. Resztę maszyn i kilka urządzeń również udało mi się dość sprawnie sprzedać, co mnie cieszyło.