Zamawianie tkanin lnianych u sprawdzonego producenta

Sprzedażą tkanin zajmowałem się od dziesięciu lat. Mimo tego, że konkurencja była coraz większa, to ja radziłem sobie świetnie. Prowadziłem mały sklep, ale za to miałem dostępne tylko najlepsze tkaniny. Klienci stawiający na wysoką jakość robili zakupy właśnie u mnie.

Sklep z najlepszej jakości tkaninami 

tkaniny lniane producentPrzed okresem letnim postanowiłem zamówić tkaniny lniane, bo na nie w tym czasie był największy popyt. Dostawca, z którym współpracowałem do tej pory już nie posiadał takich tkanin w swojej ofercie i musiałem znaleźć kogoś innego. Od tego samego dostawcy dowiedziałem się też, że najlepsze tkaniny lniane producent z Bydgoszczy oferował i zalecił mi, żebym odezwał się do tego człowieka. Był to sprawdzony i pewny producent, u którego bez wahania mogłem złożyć zamówienie. Zaufałem temu dostawcy, bo nigdy mnie nie zawiódł i zawsze dobrze mi się z nim współpracowało. Producenta tkanin lnianych postanowiłem odwiedzić osobiście, ponieważ chciałem dotknąć tkaniny i przekonać się o jej jakości. Nie zawiodłem się i od razu kupiłem tkaninę lnianą w kilku kolorach. Był to len najwyższej jakości, co było potwierdzone certyfikatem. Producent zrobił na mnie ogromne wrażenie i zdecydowałem się podjąć z nim stałą współpracę. Do Bydgoszczy nie miałem daleko i osobiście mogłem odbierać zamówienia. Klienci chętnie kupowali tkaninę lnianą i zaczęły się nawet do mnie zgłaszać firmy odzieżowe. Sprzedawałem ogromne ilości tej tkaniny i średnio raz w tygodniu zjawiałem się u producenta po zapasy.

Po nowym roku wynająłem większy lokal, ponieważ biznes tak mi się rozwinął, że potrzebowałem jeszcze więcej miejsca na tkaniny. Zamówienia napływały do mnie każdego dnia i były to duże ilości. Zapotrzebowanie na tkaniny zwiększało się z każdym miesiącem.