Zestaw kompletnych koktajli

Wiele osób marzy o idealnej sylwetce, którą uzyska w krótkim czasie. Aby to osiągnąć, konieczna jest ścisła kontrola nad tym co jemy, w jakich ilościach i czy mamy odpowiednią ilość ruchu każdego dnia. Zapracowane i zabiegane osoby nie mają czasu na zdrowe gotowanie, więc się stołują w pobliskich barach i restauracjach, a to nie zawsze jest zdrowe.

Co zawiera się w zestawie koktajli? 

zestaw koktajliNadwaga dotyczy około czterdziestu procent społeczeństwa i ciągle się zwiększa, bo nie uprawiamy sportu. Większość z nas ma siedzącą pracę, a jedynym ruchem w ciągu dnia jest bieganie po sklepach spożywczych. Taki tryb życia jest prostą drogą do zbędnych kilogramów, które się odkładają w okolicy brzucha i ud. Jeżeli chcemy o siebie dbać i kontrolować masę, to konieczne jest zaopatrzenie się w zestaw koktajli, które zastępują pełnowartościowy posiłek. Są to bogate w białka produkty spożywcze, które pomagają osiągnąć cel w skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej. Ich spożywanie ostatnio stało się bardzo modne i piją je nie tylko sportowcy, ale też amatorzy różnych sportów. Każdy koktajl zawiera naturalne białko, witaminę A, C i E, oraz dużą dawkę fosforu i wapnia, które są łatwo przyswajalne przez nasz organizm. Zestaw zawiera cztery różne koktajle o odmiennych smakach. Jest to bananowy, truskawkowy, czekoladowy i waniliowy koktajl w formie proszku, który miesza się z wodą, mlekiem, albo ulubionym koktajlem owocowym. Jedna porcja koktajlu zawiera jedynie dwieście dwadzieścia pięć kalorii, a więc bardzo niewiele, a do tego ma sporą dawkę witamin. Ich składy są wolne od zawartości laktozy, soli i cukru. Białko pochodzi z soi, albo roślin strączkowych, więc może być spożywane przez wegetarian. Osoby, które chcą schudnąć powinny zastępować dwa posiłki wybranym koktajlem, a osoby, które chcą jedynie utrzymać swoją wagę, jeden posiłek muszą zastąpić tym napojem. 

Badania naukowe potwierdziły, że regularne spożywanie koktajli białkowych przyczynia się do skutecznego odchudzania. Przeróżne smaki dostępne w zestawach, lub oddzielnej sprzedaży, dostarczają naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i koniecznych witamin. Koktajle w połączeniu z regularnym i umiarkowanym wysiłkiem fizycznym, pozwalają na szybką redukcję tłuszczu.