Znalezienie taniego noclegu nad morzem

Agnieszka była moją dziewczyną od kilku miesięcy. Właściwie, to wiedziałem, że w przyszłości zostanie moją żoną, ponieważ idealnie do siebie pasowaliśmy. W wakacje nie udało nam się nigdzie wyjechać, ponieważ miałem dużo pracy i nie miałem urlopu. Zamierzałem to nadrobić i zabrać ją w jakieś fajne miejsce, żebyśmy mogli wspólnie odpocząć i nacieszyć się sobą.

Nocleg dla dwóch osób w niskiej cenie

noclegi nad morzem - SzczecinWiedziałem, że moja dziewczyna nigdy jeszcze nie była nad morzem, co jednak wydawało mi się dość dziwne, bo przecież chyba każdy był chociaż raz w życiu nad morzem. To jednak dało mi pole do działania, ponieważ zamierzałem Agnieszkę właśnie tam zabrać. Wiedziałem, że poza sezonem tańsze były noclegi nad morzem – Szczecin, był miastem, do którego zamierzałem ją zabrać. Dużo tam się działo i było mnóstwo fajnych knajp, do których warto było zajrzeć. Agnieszka o niczym nie miała pojęcia, bo zamierzałem zrobić jej niespodziankę. Wiedziała tylko, że zabiorę ją na tydzień w jakieś atrakcyjne miejsce. Od razu pomyślałem, żeby zarezerwować nocleg u kobiety, u której już wiele razy wynajmowałem pokój. Mieszkanie miała blisko morza i noclegi u niej można było rezerwować przez okrągły rok. Kiedy skontaktowałem się z nią, to od razu mnie poznała. Miała oczywiście wolny mój ulubiony pokój, który od razu zarezerwowałem. Kobieta z uwagi na starą znajomość dała mi dość spory rabat i za nocleg dla dwóch osób zapłaciłem o trzydzieści procent mniej. Od razu przelałem jej całą kwotę na konto i mogłem przygotować się do wyjazdu. W Szczenie było dużo pensjonatów, gdzie mogłem zarezerwować nocleg, ale nie miałem czasu szukać i zresztą uważałem to za zbędne, skoro znałem sprawdzone miejsce, w którym już tyle razy nocowałem. Agnieszka o wyjeździe nad morze dowiedziała się na dzień przed wyjazdem. Musiałem jej powiedzieć gdzie ją zabieram, żeby mogła spakować na ten wyjazd odpowiednie rzeczy.

Pobyt nad morzem był dla mojej dziewczyny Agnieszki atrakcyjny. Wiele godzin spacerowaliśmy a pogoda nam zdecydowanie dopisywała. Dzięki temu wyjazdowi mogłem ją jeszcze lepiej poznać, ponieważ dużo rozmawialiśmy i nawet poznałem jej zdanie na tematy, których wcześniej  z nią nie podejmowałem. Przekonałem się dzięki temu, że pasowaliśmy do siebie idealnie.