Dostawca opakowań z kartonu

Od kilku lat prowadzę firmę z ręcznie robioną biżuterią, która z jednoosobowej działalności gospodarczej przekształciła się w dużą, dobrze prosperującą firmę wysyłkową. Działam tylko i wyłącznie w Internecie, więc niemal wszystkie zamówienia wysyłane są klientom pocztą lub kurierem. Do tej pory sami skladalismy pudełka do wysyłki. Postanowiłam jednak to zmienić.

Tekturowe opakowania do wysyłki

producent opakowań z tekturyKilka lat temu, za namową przyjaciół, postanowiłam otworzyć własną dziatłalność gospodarczą, dzięki której mogłabym sprzedawać wykonane własnoręcznie wyroby bizuteryjne. Firma z czasem zaczęła się rozrastać. Przyłączyli się do mnie inni pasjonaci rękodzieła i wspólnie stworzyliśmy dużą firmę wysyłkową. Niemal wszystkie produkty robione przez naszą firmę sprzedajemy przez Internet. Wysyłamy je potem do klientów kurierem lub pocztą. Produkty trzeba dobrze zapakować, żeby dotarły na docelowy adres bez szwanku. Początkowo sami robilismy opakowania, jednak uznałam ostatecznie, że zajmuje to zbyt dużo czasu. Na szczęście dowiedziałam się, że całkiem niedaleko ma siedzibę producent opakowań z tektury, który mógłby być moim dostawcą. Podpisałam więc z nim kontrakt i od kilku miesięcy mamy dostarczane kartony wysokiej jakości za całkiem przystępną cenę. Opakowania tekturowe mają eozne rozmiary, dzięki czemu można do nich pakować produkty w różnych rozmiarach. Są też bardzo dobrze zamykane, więc do wysyłki nie trzeba ich oklejac taśma, chociaż i tak robimy to profilaktycznie.

Moja firm produkująca ręcznie robioną biżuterie rozwija się w zawrotnym tempie od kilku lat. Wszystkie produkty sprzedajemy przez Internet, przez co wysyłamy je klientom pocztą lub kurierem. Niedawno podpisałam kontrakt z firmą produkującą kartony, dzięki czemu mamy fajne opakowania dla naszych produktów.