Inwestycja w panele fotowoltaiczne produkcji Selfa

Panele fotowoltaiczne są coraz popularniejszym źródłem czerpania energii. Można zobaczyć je nie tylko na dachach prywatnych gospodarstw domowych, ale także i na balkonach oraz polach, gdzie tworzą tzw. farmy fotowoltaiczne, które zapewniają prąd pobliskim mieszkańcom. 

Ile kosztują panele fotowoltaiczne firmy Selfa?

panele fotowoltaiczne selfa cenaW Polsce istnieje tylko kilku producentów paneli. Jednym z nich jest firma Selfa, która od około dziewięćdziesięciu lat zajmuje się produkcją urządzeń zapewniających ciepło lub energię. Stosunkowo niedawno zaczęto produkcję paneli fotowoltaicznych, które są coraz popularniejszą formą dostarczania prądu. Jest to energia odnawialna, dlatego tak często zachęca się do jej stosowania. Panele są solidnie wykonane i sprawdzą się w każdych warunkach klimatycznych. Są zasilane wyłącznie energią odnawialną, dzięki czemu nie trzeba podpinać ich do sieci. Produkty firmy Selfa posiadają 15 lat gwarancji i będą produkować energię przez co najmniej 30 lat. Jest to potwierdzone badaniami, które wykonali sami producenci. Panele słoneczne objęte są serwisem firmowym, który odbywa się szybko i działa na terenie całego kraju. Do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesne systemy, dzięki którym są bardzo trwałe. Pokryte są taflą szkła, która jest bardzo łatwa w czyszczeniu – zazwyczaj wystarczy po prostu deszcz. I choć wydają się gładkie, pod mikroskopem widać, że mają chropowatą fakturę, która nie odbija światła, tylko pochłania je i przetwarza na energię. Warto zainwestować w panele fotowoltaiczne Selfa Cena ich waha się od 700 do 900 złotych i uzależniona jest od modułu, jaki zostanie wybrany. 

Inwestując w źródła energii odnawialnej, przyczyniamy się do zmniejszenia emisji gazów, co jest bardzo ważne w dzisiejszym świecie. Koszt paneli zwróci się po kilku latach od ich zakupu, a to gwarantuje większą oszczędność i przede wszystkim satysfakcję.