Pracownicze dwudrzwiowe szafy bhp

Szatnia z której korzystają pracownicy powinna znajdować się w oddzielonym suchym pomieszczeniu mającym dostęp do światła dziennego. Jeżeli liczy ponad dwudziestu pracowników powinna zostać wyposażona w łazienki i umywalki. Nieodłącznym elementem szatni są dwudrzwiowe szafy ubraniowe posiadające niezbędne atesty oraz stanowiące miejsce do przechowywania odzieży wierzchniej oraz roboczej.

Walory dwudrzwiowych szaf

dwudrzwiowe szafy bhp ubraniowePracownicze dwudrzwiowe szafy bhp ubraniowe zazwyczaj dzielą się na dwa segmenty dzięki czemu oddzielają odzież prywatną od roboczej. Prosty design pozwala na dopasowanie tego typu szaf do każdej aranżacji wnętrza. Solidna jakość wykonania produktów gwarantuje ich długoletnią żywotność. Szafki najczęściej wykonuje się z gładkiego lakierowanego przy użyciu farb proszkowych metalu. Proste wykonanie sprawia, że łatwo utrzymać taki mebel w czystości. Można użyć do dezynfekcji szafy preparatów silnie działających, a produkt zachowa swoje pierwotne właściwości. Jest trwały i wytrzymały na działanie czynników zewnętrznych. Może być zamykany przy użyciu kluczy, kłódek lub szyfru. Wszystko zależy od modelu oraz zadania jakie ma spełniać. We wnętrzu szaf zwykle znajduje się drążek, półeczka oraz haczyki służące do zawieszenia odzieży wierzchniej. Nie zajmuje dużo miejsca, a jest niezwykle funkcjonalny i pojemny. Dużą zaletą jest również niska cena produktu oraz dostępność niemalże w każdym punkcie sprzedaży. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru. Paleta barw jest nieograniczona. Kolor wcale nie musi być szary i nudny. Wszystko zależy od gustu oraz oczekiwań klienta. Z pewnością szafy dwudrzwiowe są stałym wyposażeniem zakładów produkcyjnych oraz budynków użytku publicznego, na przykład szkół czy też basenów. Stanowią doskonałe miejsce do przechowywania ubrań. Zapewniają odpowiednie warunki i co najważniejsze są tanie.

Pracownicze dwudrzwiowe szafy bhp ubraniowe są powszechnie stosowane w małych i dużych zakładach produkcyjnych. Stanowią nowoczesne wyposażenie wnętrz. Są niezwykle funkcjonalne oraz tworzą ciekawe efekty wizualne. Nie kosztują dużo, a pozwalają na bezpiecznie przechowywanie odzieży pracowników. Z pewnością będą służyć nam przez wiele długich lat ze względu na solidną jakość z jaką zostały wykonane.