Pyszne krówki z oryginalnymi napisami

W tym miesiącu mój syn Kuba kończy 18 lat. Z tej okazji szykujemy dla niego przyjęcie dla rodziny, znajomych i przyjaciół. Trudno nam uwierzyć z mężem, że nasz syn jest już dorosły. Czas tak szybko ucieka a dzieci strasznie szybko rosną. Teraz naszym priorytetem jest zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia dla naszego synusia.

Krówki z oryginalnymi napisami na imprezę urodzinową

krówki z indywidualnym nadrukiemPrzyjęcie mamy już prawie w całości zaplanowane i zorganizowane. Wynajęliśmy salę z całą oprawa muzyczna, cateringiem i wystrojem. Chcieliśmy jednak zrobić miłą i słodką niespodziankę dla zaproszonych gości. Dlatego zamówiliśmy krówki z indywidualnym nadrukiem. Każdy gość dostanie krówki z pamiątkowym napisem  urodzin Kuby. Poza tym na opakowaniu krówek miały być też fajne i śmieszne cytaty dotyczące skończenia osiemnastu lat, wchodzenia w dorosłe życie. Znaleźliśmy w internecie firmę, która zaprojektowała nam opakowania do krówek i zamówiła u producenta przepyszne słodycze. Cukierki były wykonywane według tradycyjnej metody, nie zawierały konserwantów i barwników, dlatego były niezwykle smaczne.Były też w dwóch smakach : mleczne i kakaowe. Opakowania były naprawdę super, bardzo kolorowe a tekst był wyraźny. Wszystkim gościom bardzo się podobały i smakowały również. Krówki były kruche na zewnątrz, ciągnące w środku. Były po prostu przepyszne,słodkie, rozpływały się w ustach.

Zamówione krówki na przyjęcie łączyły w sobie dwie cechy, czyli wyjątkowy smak i perfekcyjnie wykonane opakowanie. Ponadto idealnie spełniły rolę słodkiego upominku dla zaproszonych gości. Cukierki krówki na tle innych słodyczy wypadają bardzo korzystnie. Charakteryzują się dużą zawartością błonnika, magnezu, wapnia oraz wody. Mają też dużo żelaza, potasu, witamin z grupy B.