Czy są obrączki z drewna

W maju planujemy ślub z moim narzeczonym Piotrkiem. Oboje jesteśmy ekologami, lubimy żyć zgodnie z naturą. Ślub ma być w małym, drewnianym kościółku w górach. Planujemy skromny ślub. Będziemy również skromnie ubrani, ja będę miała delikatna, prostą biała sukienkę i wianek z żywych kwiatów zamiast welonu. Piotrek będzie miał jasny, lniany garnitur. Przyjęcie będzie na łonie natury, w ogrodzie pełnym kwiatów z ekologicznym i zdrowym jedzeniem.

Jakie obrączki na ekologiczny ślub

przepiękne obrączki drewnianeDużym wyzwaniem było dla nas znalezienie odpowiednich obrączek. Długo szukaliśmy w różnych sklepach. W końcu znaleźliśmy przepiękne obrączki drewniane. To idealne obrączki dla ekologów czyli nas. Byliśmy zachwyceni obrączkami, które zostały zrobione w pewnym sensie z natury. Obrączki zostały zrobione przez artystę z drewna. Drewnem, z którego zostały zrobione był twardy czarny dąb. Obrączki dodatkowo zostały ozdobione zatopionymi w nich minerałami i roślinami. Były po prostu cudowne, nieziemskie. Drewniane obrączki świetnie się sprawdzą dla  osób, które uwielbiają ekologię , naturę i pragną mieć wyjątkowy ślub. Nasz ślub był taki, wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny. Było ta także za sprawą drewnianych obrączek. Dodatkowym atutem drewnianych obrączek jest to, że są hipoalergiczne, nie przewodzą podobno elektryczności. Dla niektórych osób może to być istotne. Drewniane obrączki można również połączyć ze złote, srebrem i stalą szlachetną, która nie uczula. Od artysty, który wykonał nasze obrączki dowiedzieliśmy się, że najlepszymi gatunkami do wyroby biżuterii są: brzoza, mahoń, czarny dąb, czarny heban. Obrączki drewniane mogą więc mieć różne odcienie. Od zupełnie jasnych, przez pomarańczowo – czerwone, po ciemno brązowe wpadające nawet w czerń. Są też odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wody i innych szkodliwych czynników zewnętrznych. Nasze obrączki bardzo podobały się gościom. Wiele osób nie wiedziało, że można je zrobić z drewna z takim dodatkami.

Obrączki to dla młodej pary bardzo ważny symbol. Dla nas też były ważne, miały symbolizować przez resztę życia naszą miłość. Polecam wszystkim przyszłym nowożeńcom obrączki z drewna. Tym bardziej, że drewno możemy połączyć również ze szlachetnymi kamieniami: diamentami, jaspisem, agatem.