Rower turystyczny firmy Kross

 

Osoby, które na rowerze chcą jeździć dużo i to w dalekie trasy, powinny mieć porządny sprzęt, który udźwignie kierowcę i bagaże. Rowery do zadań specjalnych muszą mieć lekką konstrukcję, gdyż załadunek, będzie dodatkowo dociążał.

Czego nie może zabraknąć w turystycznym rowerze?

rowery turystyczne krossJadąc na rowerze w daleką trasę, musimy ze sobą zabrać sporo rzeczy, które muszą być zapakowane na rowerze. Aby to było możliwe, musi on posiadać kilka niezbędnych dodatków. Rowery turystyczne Kross są stworzone do jazdy w dalekie trasy. Posiadają wytrzymałe bagażniki, na które po obu stronach tylnego koła można zawiesić specjalne torby podróżne, albo przypiąć fotelik dla małego dziecka. Turystyczny model jest dostępny w klasycznej wersji, albo jako damka. Posiada doskonałe oświetlenie przednie i tylne. Z przodu rower ma zamontowane dynamo, a z tyłu pod siodełkiem jest mała, czerwona lampka, która może dawać stałe światło, lub może mrugać. Wspornik kierownicy umożliwia dowolną regulację jej wysokości, przez co rower dopasujemy do swojego wzrostu. Oba koła zostały wyposażone w aluminiowe błotniki zabezpieczające przed chlapaniem, praktyczną podpórkę, dzięki której nie musimy kłaść roweru kiedy z niego zejdziemy. Dzięki osłonie napędu, w trakcie jazdy nic się nie dostanie do łańcucha i będzie on mógł pracować bez zarzutu. Wygodne i szerokie siodełko w rowerze turystycznym jest jego obowiązkowych elementem, gdyż umożliwia ono wygodą jazdę przez wiele godzin. Rower możemy doposażyć w miejsce na bidon, lub przedni koszyk.

Turystyczne modele rowerów, powinny mieć wszystkie niezbędne części, które powodują, że długa jazda po różnej nawierzchni nie jest uciążliwa. Jeżeli chcemy kupić rower w przystępnej cenie, to najlepiej zacząć go szukać w sklepach internetowych.