Zawieszenie lustra z podświetleniem w przedpokoju

Wynajęłam mieszkanie w centrum miasta. Właścicielem mieszkania był młody chłopak, który na stałe mieszkał za granicą. Mogłam zmieniać sporo w mieszkaniu i miałam w tym temacie wolną rękę. Taki układ zdecydowanie mi odpowiadał, bo mogłam mieszkać tak, jak lubiłam.

Przedpokój ze stylowym lustrem 

lustro z podświetleniem ledMieszkanie od razu planowałam przemeblować, bo skoro miałam taką możliwość, to musiałam ją wykorzystać. W przedpokoju chciałam mieć duże lustro z podświetleniem led i takie postanowiłam sobie kupić. Miasto znałam doskonale i dzięki temu wiedziałam do jakiego sklepu z oświetleniem się wybrać, ale najpierw jednak sprawdziłam sobie lustra w internecie. Dzięki temu wiedziałam co konkretnie chcę mieć i na jakiego rzędu wydatek się nastawić. Uznałam, że przedpokój z okrągłym lustrem będzie prezentował się bardzo stylowo i takie właśnie zdecydowałam się kupić. W przedpokoju było dość ciemno, dlatego pod uwagę brałam tylko lustro z podświetleniem. Wiedziałam nawet gdzie zawieszę to lustro, ponieważ miałam na nie idealne miejsce na ścianie. Po lustro wybrałam się do sklepu, który od samego początku brałam pod uwagę. Znalazłam w nim tak piękne i stylowe podświetlane lustro, że bez chwili zastanowienia je zakupiłam. Zadzwoniłam do brata i poprosiłam, żeby do mnie przyjechał. Nie chciałam sama wieszać lustra, ponieważ bałam się, że je uszkodzę. Nie miałam wprawy a trochę też ono ważyło. Brat pojawił się u mnie przed dziewiętnastą i zawiesił mi lustro w przedpokoju. Pasowało idealnie.

W mieszkaniu wprowadziłam jeszcze sporo zmian, ale nie były one aż tak poważne. W salonie położyłam fototapetę a ściany w sypialni pomalowałam na inny kolor. W mieszkaniu od razu zrobiło się weselej i to mi zdecydowanie odpowiadało. Wszystko było w dobrym guście.